Doğuş Aydın- İngilizce Öğretmeni

Başlangıç » Genel » En İyi Öğrenci Ol Londra’ya Uç!

En İyi Öğrenci Ol Londra’ya Uç!

Buradan başla


Doğuş Aydın’ın En İyi Öğrencileri Londra’ya Doğuş AYDIN tarafından Ücretsiz Uçak Bileti Kazanıyorlar…

İyi öğrenci ol, çok çalış, hediyeleri Kap!

Kampanya Şartları

 1. Doğuş Aydın’dan ders alan öğrencilerden Eylül-Ekim-Kasım-Aralık-Ocak-Şubat aylarında kesintisiz 6 ay boyunca eğitim alan öğrenciler kampanyadan yararlanabilirler.
 2. Her iki ayda bir oluşturulan Starry Students Ortalama Puanları dikkate alınacak olup toplam 3 dönem(6 ay) süresince oluşturulacak puanlamanın ortalaması dikkate alınacaktır.
 3. 6 Aylık sürecin dışında her 2 ayda bir yapılan Starry Students yarışmasında en iyi 1., 2. ve 3. öğrenciler için de hediyeler verilecektir. En iyi birinci öğrenci PHILIPS KULAKLIK, 1 Adet PLAYSTATION veya BİLGİSAYAR OYUNU, JBL BLUETOOTH HOPARLÖR’den birini kazanma fırsatı yakalıyor. En iyi 2. öğrenci Altyazılı Bir Sinema Filmine Çift Kişilik Bilet Kazanırken, En İyi 3. Öğrenci Sürpriz Hediye Sahibi Oluyor.
 4. Starry Students YARIM YIL (6 Ay) Yarışmasının En İyi 1. Öğrencisi Büyük Ödül Olan Londra, Amsterdam, Malta-St.Julians, İsveç-Stokholm Şehirlerinden birine Tek Kişi Kasım-Aralık-Ocak 2017 aylarının birinde(öğrenci ayı bildirecek olup gün Doğuş Aydın’ın insiyatifine bağlıdır.) ekonomi sınıfı uçak bileti kazanacaktır.
 5. Starry Students YARIM YIL (6 Ay) Yarışmasının En İyi 2. Öğrencisi Türkiye İçerisinde Nevşehir, Pamukkale, Bolu-Abant birine Mart-Nisan-Mayıs aylarının birinde(ay öğrenci tarafından belirlenecek olup gün Doğuş Aydın tarafından belirlenecektir.) 2-3 günlük Tek Kişilik Tur kazanacaktır.
 6. Starry Students YARIM YIL (6 ay) yarışmasının En İyi 3. Öğrencisi Türkiye İçi Ağva, Bolu-Abant, Zonguldak, Ankara gibi bir yerde Günübirlik Tek Günlük Tek Kişilik bir gezi kazanacaktır.
 7. Starry Students’da puan değerlendirmesi öğrencilerin RAPOR BAŞARI PUANI, WHATSAPP ÖDEV ORANI, DERS İÇİ ÖDEV ORANI, DEVAMSIZLIK ORANI, SINAV PUANLARI, SEVİYE DURUMUNA GÖRE BAŞARI PUANI olmak üzere 6 puan türünün ortalamasından oluşmakta olup mesleği öğrenci olan öğrencilerde 1 ile çarpılmakta ve yetişkinlerde 1.15 ile çarpılmaktadır.
 8. Hediyeler o ay içerisinde kullanılmalıdır.
 9. Doğuş Aydın kampanya şartlarını değiştirme ve düzenleme hakkına sahiptir.
 10. Hediye kazananlar Doğuş Aydın ile birer fotoğraf paylaşmak zorunda olup bu fotoğrafların bütün hakları Doğuş Aydın’a aittir.
 11. Hediyeler paraya dönüştürülemez ve satışı yapılamaz.
 12. Hediyelerdeki vize, otel ve bütün diğer masraflar kazanın kendi tarafından karşılanacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: