Doğuş Aydın- İngilizce Öğretmeni

Başlangıç » Hakkımızda

Hakkımızda

Doğuş Aydın İstanbul Fatih’te doğdu.

Üniversite hayatının 2.döneminde İngilizce Öğretmenliği’ne başlayan Doğuş Aydın, Royal English College’da Genel Koordinatörlük görevine kadar yükseldi, English4Life Dil Okulları’nın ve Pera Language Academy’nin Kurucu Ortağı olarak görev yaptı.

12 senelik eğitmen tecrübesinin ardından Doğuş Aydın Language Coaching markasını oluşturdu. Kendi ismi ile oluşturduğu markası ile sayısız başarıyı elde ederek, yaklaşık 250 öğrenciye ders verdi.

Öğrencilerine birebir ders veren ve üst düzey firmalara da grup dersleri olarak İngilizce eğitim sunan Aydın, tüm öğrencilerinin İngilizce konuşmasını sağladı.

Aldığı Öğrenci Koçluğu eğitimi ile birlikte öğrencilerine koçlukta yaparak, sadece bir ingilizce eğitmeni olmanın dışında bir öğrencinin hangi tarzda öğrenebildiğini, yaşamındaki süreçleri dengede tutmasını sağlayıp, öğrencisini bilinçlendirerek, eğitim hayatına nasıl devam etmesi gerektiği konusunda ışık tutmayı sürdürmektedir.

Eğitim

Yabancı Dil Ağırlıklı Lise bitiren Doğuş Aydın, YDS sınavında Türkiye 702. Kişi olarak, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümüne üçüncülükle girdi.

Doğuş Aydın, Yüksek Lisans’ını başarıyla tamamlamış ve halen İstanbul Aydın Üniversitesi’nde İngiliz Dili ve Edebiyatı alanında Doktora eğitimini sürdürmektedir.

Vizyon

İngilizce Yabancı Dil Eğitim Programımız’da kaliteden ödün vermeksizin eğitimlerimize devam ederek, günümüz gelişmelerini takip edip, uyum sağlayarak, İngilizce Eğitimi’nde hep bir adım önde olmaktır.

Misyon

İngilizce öğrenmek isteyen her kişi için özel hazırlanmış eğitim programlarıyla ve özel eğitim sistemleriyle birlikte dil öğrenmeyi kolay, sevilir hale getirerek ve kendine güvenen İngilizce bilen öğrenciler yetiştirmek, hayatlarına değer katmaktır.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: